Konutkent Perde Yıkama

Konutkent Perde Yıkama
Sabit veya sökülebilir bütün perdelerde tozlanma, islenme ve lekelenme sorunları Konutkent perde yıkama işlemleri ile çözümlenir.
Konutkent perde yıkama firması olarak sizlere en iyi perde temizlik garantisi sunuyoruz. Özellikle sökülüp takılması zor olan perdelerin, detaylı temizlik yapılması gerekir. Arzu ettiğiniz takdirde sizin için sökülüp takılması güç olan perdelerinize yardım ediyoruz. Firmamız tarafından yıkanan perdeleriniz   kirlerinden arınarak yepyeni görünümüne kavuşmaktadır.
Jaluzi perdeler, stor perdeler ve rüstik perdeler gibi montajı zor ürünlerinize çözüm ortağı oluyoruz. Dilerseniz bu tür perdelerinizi bulunduğu yerde temizleme uygulamasına tabi tutarak temizliyoruz. Dilerseniz de tesislerimizde yıkama hizmeti veriyoruz. Hijyenik perde yıkamak bizim işimizdir. Üstelik garantili olarak.
Perde Yıkama Çeşitleri
Perdenizin türüne ve kumaşına uygun yıkama türleriyle hizmetinizdeyiz. Ücretsiz servisimiz ile adresinizden alınan perdeleriniz, yıkama sonrası tekrar adresinize teslim edilir. Perde yıkama çeşitleri ile ilgili öğrenmek istediğiniz her şeyi uzman personelimize sorabilirsiniz.
Özellikle iş yerlerinde kullanılan jaluzi tarzı perdelerimiz, sizin yıkayabileceğiniz ürünler değildir. Bir de son dönemlerde dekoratif ahşap jaluziler evlerde yoğun olarak tercih edilmektedir. Bu tür ürünlerin sizin tarafınızdan yıkanıp temizlenmesi çok zor hatta imkansızdır.
Konutkent perde yıkama konusunda uzman olan firmamız, bu tür perdelerinizi de itina ile yıkamaktadır. Önce anti bakteriyel kir ve leke çözücü uygulanır. Bir süre bekledikten sonra su püskürtme yöntemiyle kirler akıtılır ve doğal kurumaya bırakılır.
Perde Yıkama Yöntemleri
Her perde illa ki kirlenir. Özellikle kış aylarında ısınma türünüze göre perdelerinizde islenmeler olabilir. Bu islenmeler bir süre sonra artık iç dokulara kadar siner. Bizi aramanız yeterli. Farklı perde yıkama yöntemleri kullanıyoruz. Bu iyice kirlenen ve rengi değişen perdelerinizi yıkayarak sizi büyük dertten kurtarıyoruz.
Üzerlerindeki kir ve lekelere uygun olarak uygulanan teknik yöntem ve ekipmanlar tesisimizde mevcut durumdadır. Konutkent ve çevresinde perdelerinizi güvenerek teslim edeceğiniz firmamızda özel temizlik ürünleri kullanılmaktadır.
Perdelerinizin kumaşlarına zarar vermeyecek şekilde tasarlanmış kir ve leke çözücüler firmamız tarafından kullanılmaktadır. Konutkent perde yıkama hizmetlerinde öncü olan firmamız, sizlere üstün temizlik garantisiyle hizmet vermektedir.
Konutkent Koltuk Yıkama Facebook SayfasıKonutkent Koltuk Yıkama Twitter SayfasıKonutkent Koltuk Yıkama Google Plus Sayfası
Designed By : Ahmet IŞIK